İstanbul Boğazı, İstanbul Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır. Dünyanın en etkileyici manzaralarından biri olan İstanbul Boğazı’na yerli ve yabancı turistlerin ilgisi çok büyüktür. Boğazı kıyıya yakın olan bölgelerden panoramik olarak görmek mümkün.

İstanbul Beşiktaş İstanbul Boğazı İstanbul Beşiktaş’ta İstanbul Boğazı

İki yakayı birbirine bağlayan Boğaz şehrin ortasında parlayan bir yıldız gibi…. Buraya şehrin belirli noktalarından boğaz turlarıyla ulaşabilirsiniz. Eminönü, Ortaköy ve Üsküdar iskelelerinden kalkan vapurlarla boğaz turu yapabilirsiniz. Tur saat yaklaşık olarak 1,5-2 saat sürebiliyor. Tur esnasında sizlere gördüğünüz yerler hakkında bilgiler veriliyor. Arkadaşlarınızla birlikte kültür gezisi kapsamında geleceğiniz İstanbul’da gezip görebileceğiniz bir çok turistik bölgeler, tarihi ve kültürel mekanlar bulunmaktadır. İstanbul tarihin, kültürün ve eğlencenin merkezleri arasında gösteriliyor.

İstanbul otelleri içinden uygun fiyatlı olanları sizler için seçtik. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonunuzu yapmayın.

İstanbul Otelleri

İstanbul’a gidecekler için öneriler ile beraber yapılacak şeyler. Daha fazlasını isteyenler için de İstanbul Gezi Rehberi.

Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET dünyanın her yerine ekonomik fiyatlarla uçak bileti bulur.

tatil city