Karahayıt Kaplıcaları, Denizli Pamukkale ilçesinde bulunmaktadır. Eşsiz görüntüsüyle yerli ve yabancı turistleri büyüleyen kaplıcaları mutlaka görmelisiniz. Buraya şifa bulmak için aynı zamanda yeni yerler keşfetmek için gelebilirsiniz.

Denizli Pamukkale Karahayıt Kaplıcaları  Denizli Pamukkale’de Karahayıt Kaplıcaları

Burada bulunan su bileşimi Pamukkale’yle aynı türdedir. Suyun sıcaklığı 420, 500 ve 560 dereceye kadar yükselebilmektedir. Kaplıcanın suyu bir çok hastalığa iyi geldiği söylenir. Burayı her yıl yüzlerce kişi ziyaret etmektedir. Burada kaplıcalarda banyo yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Kaplıca ve kültür turizmi kapsamında geleceğiniz Denizli’de gezip, görebileceğiniz bir çok yer bulunmaktadır. Burada bütçenize uygun konaklama tesisleri bulabilirsiniz.

Denizli otelleri hem de düşük bütçeli ve standartları iyi. TatilCity.NET’de otellerin fiyatlarını görün ve rezervasyonu yapın!

Denizli Otelleri

Denizli’de gezebilecek yerler. Pamukkale ve daha fazlası. Ayrıca çok geniş hazırlanmış bir Denizli gezilecek yerler rehberi..

Ucuz Denizli Uçak Bileti

Denizli uçak bileti fiyatları içinden promosyon biletleri kolaylıkla seçebilirsiniz!.. Ayrıca TatilCity.NET yurt-içi ve yurt-dışı uçuşlarda ekonomik fiyatlı uçak bileti bulur.

tatil city