Kızkumu, Muğla Marmaris'te bulunmaktadır. Marmaris'in 30 kilometre batısında yer almaktadır. Eşsiz bir güzelliğe ve farklı bir görüntüye sahiptir.

tavsiye ederiz 300x300 Muğla Marmaris'de Kızkumu

Buraya Marmaris'ten kalkan minibüslerle rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Efsanevi koy Bybassos Kralı'nın kızını anlatmaktadır. Koyun ortasında bulunan ada da Bybassos Krallığına ait olan kale kalıntıları bulunmaktadır. Arkadaşlarınızla birlikte Marmaris'e geldiğinizde mutlaka buraya uğramalısınız. Kızkumu'nda yüzdükten sonra denizin ortasından yürüyüp karşı tarafa geçmenin heyecanını ve keyfini mutlaka yaşamalısınız. Marmaris'de gezip, görebileceğiniz yerler oldukça fazla özellikle koyları en çok ziyaret edilen yerlerden… Sizlerde Marmaris tatil listenize bu koyları ekleyebilirsiniz.

Muğla otelleri arasından çok düşük bütçeli olanları sizler için seçtik. Standartlardan da ödün vermedik. TatilCity.NET'de otel fiyatlarını görün, rezervasyonu yapın!

Muğla Otelleri

Muğla'da yapacak o kadar çok şey var ki.. Bodrum, Fethiye, Marmaris, Akyaka. ve daha fazlası. Hepsi yapılacak şeyler başlığı altında yazıldı. Ayrıca çok geniş kapsamlı hazırlanmış olan bir de Muğla gezilecek yerler rehberi var.

Gezilecek yerler

Bodrum gezilecek yerler
Dalaman gezilecek yerler

Ucuz Muğla Uçak Bileti

Fazlasıyla ekonomik, bütçe dostu Muğla uçak bileti fiyatları hem Dalaman uçak bileti için hem de Bodrum uçak bileti için geçerlidir!

tatil city

Muğla ucuz uçak bileti