Kumlubük Koyu, Muğla Marmaris'te bulunmaktadır. Buraya Marmaris'ten kalkan teknelerle rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Merkeze 24 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

tavsiye ederiz 300x300 Muğla Marmaris'de Kumlubük Koyu

Kumlubük Koyu'nun dikkat çeken yanı ise sakinliği, huzurlu olması ve havasının temiz olmasıdır. Burada yapılaşma yasaklanmıştır. Bütçenize uygun konaklama imkanları bulunmaktadır. Konaklama mekanları kaliteli ve konforludur. Yeme-içme ihtiyacınızı karşılayacağınız ucuz restoranlarda bulunmaktadır. Burada jet-ski, banana ve ringa yapabilirsiniz. Denizi berrak ve temiz olan koyda zamanın geçmesini hiç istemeyeceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız mutlaka Kumlubük Koyu'na uğramalısınız.

Muğla otelleri arasından çok düşük bütçeli olanları sizler için seçtik. Standartlardan da ödün vermedik. TatilCity.NET'de otel fiyatlarını görün, rezervasyonu yapın!

Muğla Otelleri

Muğla'da yapacak o kadar çok şey var ki.. Bodrum, Fethiye, Marmaris, Akyaka. ve daha fazlası. Hepsi yapılacak şeyler başlığı altında yazıldı. Ayrıca çok geniş kapsamlı hazırlanmış olan bir de Muğla gezilecek yerler rehberi var.

Gezilecek yerler

Bodrum gezilecek yerler
Dalaman gezilecek yerler

Ucuz Muğla Uçak Bileti

Fazlasıyla ekonomik, bütçe dostu Muğla uçak bileti fiyatları hem Dalaman uçak bileti için hem de Bodrum uçak bileti için geçerlidir!

tatil city

Muğla ucuz uçak bileti