Narman Peribacaları, Erzurum Narman ilçesinde bulunmaktadır. Burası aynı zamanda Kırmızı Periler Diyarı olarak da anılmaktadır. Eşsiz bir doğa güzelliğine sahiptir. Yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çeken peribacaları, rüzgar, su erozyonu gibi nedenlerden dolayı oluşmuştur.

tavsiye ederiz 300x300 Erzurum Narman'da Narman Peribacaları

Peribacaları Yoldere Mahallesi'nde yer alıyor. Merkeze ise 90 kilometre uzaklıkta olup, ilçeye ise 7 kilometre uzaklıktadır. Buraya E80 karayolu üzerinden Pasinler, Ilıcası, Narman istikametini takip ederek gelebilirsiniz. Kültür gezisi kapsamında geleceğiniz Erzurum'da gezip, görebileceğiniz bir çok tarihi ve kültürel yerler bulunmaktadır. Burada bütçenize göre konaklayabileceğiniz bir çok tesis bulunmaktadır. Ayrıca yöresel yemekleri tadabileceğiniz uygun fiyatlarla hizmet sunun yeme-içme mekanları da bulunuyor.

Erzurum otellerinin arasından düşük bütçeli olanları öncelikle bulabilirsiniz. TatilCity.NET'de otel fiyatlarını görmeden otel rezervasyonu yapmayın!

Erzurum Otelleri

Erzurum'a turistik amaçla gidecek olanlar için bilgiler derledik. Geniş kapsamlı bir de Erzurum gezilecek yerler rehberi hazırladık.

Ucuz Erzurum Uçak Bileti

Promosyonlu Erzurum uçak bileti web sitemizde! TatilCity.NET hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlarınızda en uygun fiyatlar ile uçak bileti bulur.

tatil city

Erzurum ucuz uçak bileti