Olimpos Beydağları Milli Parkı, Antalya Kemer ilçesinde yer almaktadır. 1972 yılında burası sit alanı olarak korunmaya alınmıştır. Burası yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgi gösterdiği yerlerdendir. Çadır kampı ve karavan tatili için ideal bir yerdir.

Antalya Kemer  Olimpos Beydağları Milli Parkı Antalya Kemer’de Olimpos Beydağları Milli Parkı

Parkta Olimpos Antik kenti gibi önemli eserlerin bulunduğu tarihi yapılar bulunmaktadır. Buraya teleferikle ulaşabilirsiniz. Parkta sevdiklerinizle birlikte piknik yapabilir ve doğa sporlarıyla zamanınızı geçirebilirsiniz. Park Kumluca ve Kemer arasında bulunmaktadır. Buraya merkezden kalkan Kemer otobüsleriyle rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kemer’de gezip, görebileceğiniz bir çok tarihi ve turistik yerler bulunmaktadır. Burada konaklayabileceğiniz bütçenize uygun tesisler bulunmaktadır. Aynı zamanda uygun fiyatlarla hizmet veren yeme-içme ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz mekanlarda mevcuttur.

Antalya otelleri içinden düşük bütçe ile konaklayabileceğiniz kaliteli otelleri sizler için seçtik. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonunuzu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Önerilerimizin bulunduğu yerleri kısaca tanıttık. Daha fazlasını isteyenler için de Antalya Gezi Rehberi hazırladık.

Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET dünya şehirlerine ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city