Olimpos Beydağları Milli Parkı, Antalya Kemer ilçesinde yer almaktadır. 1972 yılında burası sit alanı olarak korunmaya alınmıştır. Burası yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgi gösterdiği yerlerdendir. Çadır kampı ve karavan tatili için ideal bir yerdir.

Antalya Kemer  Olimpos Beydağları Milli Parkı Antalya Kemer’de Olimpos Beydağları Milli Parkı

Parkta Olimpos Antik kenti gibi önemli eserlerin bulunduğu tarihi yapılar bulunmaktadır. Buraya teleferikle ulaşabilirsiniz. Parkta sevdiklerinizle birlikte piknik yapabilir ve doğa sporlarıyla zamanınızı geçirebilirsiniz. Park Kumluca ve Kemer arasında bulunmaktadır. Buraya merkezden kalkan Kemer otobüsleriyle rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kemer’de gezip, görebileceğiniz bir çok tarihi ve turistik yerler bulunmaktadır. Burada konaklayabileceğiniz bütçenize uygun tesisler bulunmaktadır. Aynı zamanda uygun fiyatlarla hizmet veren yeme-içme ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz mekanlarda mevcuttur.

Kültürün, denizin ve şelalelerin şehri Antalya… Antalya otelleri de web sitemizde.. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Didim, Kalkan, Kaş, Alanya ve daha fazlası.. Antalya gezilecek yerler rehberi hazırladık.

Ucuz Antalya Uçak Bileti

Antalya uçak bileti fiyatlarımızı görmeden biletinizi almayın! TatilCity.NET bütün dünya şehirlerine çok ucuz ve ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city