Olympos Teleferik, Antalya Kemer ilçesinde bulunmaktadır. Eşsiz doğa güzelliğine sahip olan Kemer’de mutlaka Olympos Teleferik’i görmelisiniz. Yarım saatte bir seferlerin yapıldığı teleferikler 80 kişilik kabinlere sahip. On dakika içinde Tahtalı Dağı’na ulaşmanız mümkün.

Antalya Kemer Olympos Teleferik Antalya Kemer’de Olympos Teleferik

Teleferik 2007 yılında kullanılmaya başlanmış. Burada açık ve kapalı restoranlar bulunuyor. Arkadaşlarınızla birlikte mutlaka buraya gelmeli ve restoranda yemek yerken diğer yandan eşsiz manzarayı izleyebihlirsiniz. Seyir terasında dürbünlerle doğanın muhteşem güzelliğine yakın olabilirsiniz. Burada doğa yürüyüşleri yapabilir, dağ bisikleti sürebilirsiniz. Aynı zamanda dünyanın en uzun yürüyüş parkurunda yürürken diğer yandan yamaç paraşütünü de deneyimleyebilirsiniz. Kemer’de bütçenize uygun konaklayabileceğiniz tesisler bulunmaktadır.

Antalya otelleri içinden düşük bütçe ile konaklayabileceğiniz kaliteli otelleri sizler için seçtik. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonunuzu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Önerilerimizin bulunduğu yerleri kısaca tanıttık. Daha fazlasını isteyenler için de Antalya Gezi Rehberi hazırladık.

Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET dünya şehirlerine ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city