Babadağ, Muğla Fethiye ilçesinde bulunmaktadır. Ölüdeniz sınırlarında yer alan dağın eşsiz bir manzarası vardır. Türkiye’de ilk yamaç paraşütü burada yapılmıştır. Ölüdeniz’in arkasında yapılan yamaç paraşütü görülmeye değer.

Muğla Fethiye Babadağ Muğla Fethiye’de Babadağ

Ölüdeniz’de deniz tatilinin yanı sıra çeşitli aktivitelerde yapabilirsiniz. Babadağ’da yamaç paraşütünün yanı sıra çadır kampı ve trekking yapabilirsiniz. Burada doğayla iç içe huzur dolu bir tatil yapabilirsiniz. Burada akşamları da mekanlara gidip yemek yiyerek, canlı müzik eşliğinde eğlenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte burada doğayla iç içe huzur dolu bir tatil yapabilirsiniz. Burada su sporlarını da deneyimleyebilirsiniz. Fethiye’de bütçenize uygun olarak konaklayabileceğiniz tesisler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra uygun fiyatlarla hizmet veren kafe ve restoranlarda bulunuyor.

Muğla otelleri arasından çok düşük bütçeli olanları sizler için seçtik. Standartlardan da ödün vermedik. TatilCity.NET’de otel fiyatlarını görün, rezervasyonu yapın!

Muğla Otelleri

Muğla’da yapacak o kadar çok şey var ki.. Bodrum, Fethiye, Marmaris, Akyaka. ve daha fazlası. Hepsi yapılacak şeyler başlığı altında yazıldı. Ayrıca çok geniş kapsamlı hazırlanmış olan bir de Muğla gezilecek yerler rehberi var.

Gezilecek yerler

Bodrum gezilecek yerler
Dalaman gezilecek yerler

Ucuz Muğla Uçak Bileti

Fazlasıyla ekonomik, bütçe dostu Muğla uçak bileti fiyatları hem Dalaman uçak bileti için hem de Bodrum uçak bileti için geçerlidir!

tatil city