Patara Plajı, Antalya Kaş ilçesinde bulunmaktadır. Dünyanın en uzun plajlarından biri olan Patara eşsiz manzarası ve kumuyla yerli ve yabancı turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerlerdendir. Patara Plajı imarın yasak olduğu özel bir plajdır. Buraya yakın çevrelerde oteller bulunmaktadır.

 Antalya Kaş Patara Plajı Antalya Kaş’da Patara Plajı

Patara Plajı’na gittiğinizde ilk dikkatinizi çeken ise ince kumdan tepecikler dikkatinizi çekecektir. Adeta bir çölü andıran plajında güneşlenmenin keyfini çıkaracaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte yaz tatili kapsamında geleceğiniz Kaş’ta merkezden kalkan araçlarla Patara’ya gelebilirsiniz. Buradaki tur şirketleriyle Patara Plajı’na gelebilirsiniz. Patara’nın denizi biraz dalgalı olsa da yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. 12 kilometre uzunluktaki plajın en önemli özelliğiyse kaplumbağaların yumurtladıkları yer olmasıdır.

Antalya otelleri içinden düşük bütçe ile konaklayabileceğiniz kaliteli otelleri sizler için seçtik. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonunuzu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Önerilerimizin bulunduğu yerleri kısaca tanıttık. Daha fazlasını isteyenler için de Antalya Gezi Rehberi hazırladık.

Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET dünya şehirlerine ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city