Patara Plajı, Antalya Kaş ilçesinde bulunmaktadır. Dünyanın en uzun plajlarından biri olan Patara eşsiz manzarası ve kumuyla yerli ve yabancı turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerlerdendir. Patara Plajı imarın yasak olduğu özel bir plajdır. Buraya yakın çevrelerde oteller bulunmaktadır.

 Antalya Kaş Patara Plajı Antalya Kaş’da Patara Plajı

Patara Plajı’na gittiğinizde ilk dikkatinizi çeken ise ince kumdan tepecikler dikkatinizi çekecektir. Adeta bir çölü andıran plajında güneşlenmenin keyfini çıkaracaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte yaz tatili kapsamında geleceğiniz Kaş’ta merkezden kalkan araçlarla Patara’ya gelebilirsiniz. Buradaki tur şirketleriyle Patara Plajı’na gelebilirsiniz. Patara’nın denizi biraz dalgalı olsa da yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. 12 kilometre uzunluktaki plajın en önemli özelliğiyse kaplumbağaların yumurtladıkları yer olmasıdır.

Kültürün, denizin ve şelalelerin şehri Antalya… Antalya otelleri de web sitemizde.. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Didim, Kalkan, Kaş, Alanya ve daha fazlası.. Antalya gezilecek yerler rehberi hazırladık.

Ucuz Antalya Uçak Bileti

Antalya uçak bileti fiyatlarımızı görmeden biletinizi almayın! TatilCity.NET bütün dünya şehirlerine çok ucuz ve ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city