Selimiye, Muğla Marmaris'te bulunmaktadır. Buranın özelliği denizinin turkuaz renginde ve berrak olmasıdır. Adeta akvaryuma benzeyen temiz bir denizi vardır.

tavsiye ederiz 300x300 Muğla Marmaris'de Selimiye

Selimiye, Marmaris'e 35 kilometre uzaklıkta yer alır. Buraya tekne veya yatlarla ulaşabilirsiniz. Selimiye'ye geldiğinizde mutlaka Sığliman Koyu'na uğramalısınız. Burası soğuk havalarda dahi sessiz ve sakinliğini koruyan dingin bir yer. Selimiye, adını 1.Selim'den almıştır. Doğayla iç içe, huzur dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız mutlaka buraya uğramalısınız. Marmaris'in en çok sevilen yerlerinden biri olan Selimiye özellikle yabancı turistlerin ilgi gösterdiği yerlerdendir.

Muğla otelleri arasından çok düşük bütçeli olanları sizler için seçtik. Standartlardan da ödün vermedik. TatilCity.NET'de otel fiyatlarını görün, rezervasyonu yapın!

Muğla Otelleri

Muğla'da yapacak o kadar çok şey var ki.. Bodrum, Fethiye, Marmaris, Akyaka. ve daha fazlası. Hepsi yapılacak şeyler başlığı altında yazıldı. Ayrıca çok geniş kapsamlı hazırlanmış olan bir de Muğla gezilecek yerler rehberi var.

Gezilecek yerler

Bodrum gezilecek yerler
Dalaman gezilecek yerler

Ucuz Muğla Uçak Bileti

Fazlasıyla ekonomik, bütçe dostu Muğla uçak bileti fiyatları hem Dalaman uçak bileti için hem de Bodrum uçak bileti için geçerlidir!

tatil city

Muğla ucuz uçak bileti