Hakkari merkez tarihi ve doğal güzelliğiyle mistik, otantik farklı bir yapıya sahip, konumu sebebiyle önemli bir yerdir. Meralarıyla, yaylalarıyla, kalesiyle, medreseleriyle, camileriyle, köprüleri ve şelaleleriyle son yıllarda Doğu turizminde ilgi görmeye başlamış yerlerdendir. Seyithan Gölü, Meydan Medresesi, Cilo Bozları, Durankaya Yaylası, Ore Şelalesi, Mergan Vadisi, Peri Bacaları, Hakkari Kayak Merkezi, Cennet-Cehennem Vadisi görülmesi gereken yerler arasında yer almaktadır.

tavsiye ederiz 300x300 Seyithan Gölü Hakkari Merkez'de Seyithan Gölü

Seyithan Gölü eşsiz doğa güzelliğiyle üzerinde bulunan kayalık adacıklarıyla dikkat çeken ve en çok beğenilen yerlerden biridir. Arkadaşlarınızla birlikte gölün kenarında kahvenizi içerek güneşin batışını izleyebilirsiniz. Dilerseniz piknik ve mangal yaparak Cilo Dağlarının manzarası eşliğinde unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Hakkari otelleri TatilCity.NET'de. Otel fiyatlarımızı görmeden otel rezervasyonu yapmayın!

Hakkari Otelleri

Hotel Sibar 1 e1551353641304 500x300 Seyithan Gölü
ortalama fiyatı120TL

Hotel Sibar
Hakkari Türkiye

Hakkari Merkez'de bulunan otel ekonomik fiyatlarla misafirlerini bekliyor.

hotel şenler 1 500x300 Seyithan Gölü
ortalama fiyatı150TL

Şenler Otel Hakkari
Hakkari Türkiye

Şenler Otel Hakkari; Şehir merkezinde bulunan otel oda kahvaltı konseptinde çalışmakta olup yılın 365 günü açıktır. Otel Hakkari havalimanı'na 79 km mesafededir.

Hakkari'ye gidecekler için bilgiler de veriyoruz. Üstelik fazlasıyla geniş kapsamı olan bir de Hakkari gezilecek yerler almanağı hazırladık.

Ucuz Hakkari Uçak Bileti

TatilCity.NET üzerinde Hakkari uçak bileti fiyatlarını görmeden bilet almayın!

tatil city

Hakkari ucuz uçak bileti