Side Anfi Tiyatrosu, Antalya Side ilçesinde bulunmaktadır. Side Antik Kent’in içinde bulunan tiyatro geçmişten günümüze varlığını korumuştur. Muhteşem görüntüsüyle günümüzde de kendinden söz ettiren tiyatro yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir.

Antalya Side Anfi Tiyatrosu Antalya Side’de Side Anfi Tiyatrosu

Tiyatronun en önemli özelliği barok detaylara sahip olması ayrıca heykeller ve süslemeleriyle dikkat çekiyor. Tiyatro Romalılara özgü en güzel mimari eserlerden biri. Yaz tatili kapmasında geleceğiniz Si’de’de gezip, görebileceğiniz bir çok tarihi ve kültürel alanlar bulunmaktadır. Denizde yüzmenin keyfini çıkarmanın yanında ören yerleri gezerek ilginç yerleri keşfedebilirsiniz. Side’de bütçenize uygun pansiyonlar ve tesisler bulunmaktadır. Buraya gelmişken Side çarşısına uğrayıp buradan sevdiklerinize özel hediyeler alabilirsiniz.

Antalya otelleri içinden düşük bütçe ile konaklayabileceğiniz kaliteli otelleri sizler için seçtik. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonunuzu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Önerilerimizin bulunduğu yerleri kısaca tanıttık. Daha fazlasını isteyenler için de Antalya Gezi Rehberi hazırladık.

Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET dünya şehirlerine ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city