Tahtalı Plajı, Antalya Kemer ilçesinde bulunmaktadır. Burası adrenalinden hoşlananlar için ideal bir yerdir. Plajın tamamı kumlarla kaplı ve uzun bir sahil şeridi vardır. Burada 2009 yılında Denizden Gökyüzü’ne sloganıyla Kemer Hard Endura yarışları düzenlendiği başlangıç noktasıdır.

Antalya Kemer Tahta Plajı Antalya Kemer’de Tahtalı Plajı

Arkadaşlarınızla birlikte Kemer tatili kapsamında mutlaka Tahtalı Plajı’na uğramalı ve burada teleferikle Tahtalı Dağı’na çıkarak eşsiz manzaranın seyrine dalabilirsiniz. Aynı zamanda bölgede yamaç paraşütü yapabilir, heyecan dolu zamanlar geçirebilirsiniz. Hem denizin tadını çıkaracak hem de güneşlenerek sağlıklı bronzlaşmanın keyfini yaşayacaksınız. Kemer’de konaklayabileceğiniz bütçenize uygun tesisler bulunmaktadır. Aynı zamanda uygun fiyatlarla yeme-içme ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz mekanlarda vardır.

Kültürün, denizin ve şelalelerin şehri Antalya… Antalya otelleri de web sitemizde.. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Didim, Kalkan, Kaş, Alanya ve daha fazlası.. Antalya gezilecek yerler rehberi hazırladık.

Ucuz Antalya Uçak Bileti

Antalya uçak bileti fiyatlarımızı görmeden biletinizi almayın! TatilCity.NET bütün dünya şehirlerine çok ucuz ve ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city