Tahtalı Plajı, Antalya Kemer ilçesinde bulunmaktadır. Burası adrenalinden hoşlananlar için ideal bir yerdir. Plajın tamamı kumlarla kaplı ve uzun bir sahil şeridi vardır. Burada 2009 yılında Denizden Gökyüzü’ne sloganıyla Kemer Hard Endura yarışları düzenlendiği başlangıç noktasıdır.

Antalya Kemer Tahta Plajı Antalya Kemer’de Tahtalı Plajı

Arkadaşlarınızla birlikte Kemer tatili kapsamında mutlaka Tahtalı Plajı’na uğramalı ve burada teleferikle Tahtalı Dağı’na çıkarak eşsiz manzaranın seyrine dalabilirsiniz. Aynı zamanda bölgede yamaç paraşütü yapabilir, heyecan dolu zamanlar geçirebilirsiniz. Hem denizin tadını çıkaracak hem de güneşlenerek sağlıklı bronzlaşmanın keyfini yaşayacaksınız. Kemer’de konaklayabileceğiniz bütçenize uygun tesisler bulunmaktadır. Aynı zamanda uygun fiyatlarla yeme-içme ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz mekanlarda vardır.

Antalya otelleri içinden düşük bütçe ile konaklayabileceğiniz kaliteli otelleri sizler için seçtik. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonunuzu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Önerilerimizin bulunduğu yerleri kısaca tanıttık. Daha fazlasını isteyenler için de Antalya Gezi Rehberi hazırladık.

Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET dünya şehirlerine ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city