Tekirova Ekolojik Doğal Parkı, Antalya Kemer ilçesinde bulunmaktadır. Burası dünyanın ilk flora-herpetofgauna doku minyatür çalışmasının yapıldığı bir yerdir. Burada sürüngenler ve amfibi canlılar doğal ortamda bitkilerle süslenmiş alanlarda turistlere gösteriliyor.

Antalya Kemer Tekirova Ekolojik Doğal Parkı Antalya Kemer’de Tekirova Ekolojik Doğal Parkı

Tekirova Ekolojik Doğal Parkı Selamik Tomruk tarafından kurulmuş tematik bir park. Burayı ziyaret ettiğinizde birbirinden güzel bitkileri ve egzotik kuş türlerini görebilirsiniz. Park 40000 m²’lik bir alana konumlanmıştır.  Yaz tatili kapsamında geleceğiniz Kemer’de gezip, görebileceğiniz tarihi, kültürel bir çok yer bulunmaktadır. Mavinin ve yeşilin buluştuğu Kemer’de zamanın nasıl akıp geçtiğinin farkında bile olamayacak ve buraya tekrar gelebilmek için planlar yapacaksınız. Kemer’de denizde yüzmenin keyfini çıkarırken birbirinden güzel koylarında dalarak unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Kültürün, denizin ve şelalelerin şehri Antalya… Antalya otelleri de web sitemizde.. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Didim, Kalkan, Kaş, Alanya ve daha fazlası.. Antalya gezilecek yerler rehberi hazırladık.

Ucuz Antalya Uçak Bileti

Antalya uçak bileti fiyatlarımızı görmeden biletinizi almayın! TatilCity.NET bütün dünya şehirlerine çok ucuz ve ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city