Üçoluk Yaylası, Antalya Kemer ilçesinde bulunmaktadır. Akdeniz bölgesinin en güzel yaylalarından olan Üçoluk Yaylası eşsiz doğa güzelliğiyle yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor. Burası ilçe merkeze yaklaşık olarak 37 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Antalya Kemer Üçoluk Yaylası Antalya Kemer’de Üçoluk Yaylası

Yaz tatili kapsamında geleceğiniz Kemer’de denizin keyfini çıkarmanın yanı sıra böylesi doğayla iç içe olan yerlerde de günlerinizi geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için yayla evlerinde kalabilirsiniz. Sabahın erken saatinde uyanıp organik bir kahvaltının ardından yürüyüşler yaparak güneşin doğuşunu da izleyebilirsiniz. Trekking ve yamaç paraşütü için ideal olan bölgede zamanın nasıl akıp geçtiğinin farkında bile olamayacaksınız. Yaylanın etkileyici bir faunası ve florası bulunuyor. Burada bol bol fotoğraf çektirebileceğiniz manzaralar bulunuyor. Piknik yapabilir ve bisiklet kullanabilirsiniz.

Kültürün, denizin ve şelalelerin şehri Antalya… Antalya otelleri de web sitemizde.. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Didim, Kalkan, Kaş, Alanya ve daha fazlası.. Antalya gezilecek yerler rehberi hazırladık.

Ucuz Antalya Uçak Bileti

Antalya uçak bileti fiyatlarımızı görmeden biletinizi almayın! TatilCity.NET bütün dünya şehirlerine çok ucuz ve ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city