Üçoluk Yaylası, Antalya Kemer ilçesinde bulunmaktadır. Akdeniz bölgesinin en güzel yaylalarından olan Üçoluk Yaylası eşsiz doğa güzelliğiyle yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor. Burası ilçe merkeze yaklaşık olarak 37 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Antalya Kemer  Üçoluk Yaylası Antalya Kemer’de Üçoluk Yaylası

Yaz tatili kapsamında geleceğiniz Kemer’de denizin keyfini çıkarmanın yanı sıra böylesi doğayla iç içe olan yerlerde de günlerinizi geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için yayla evlerinde kalabilirsiniz. Sabahın erken saatinde uyanıp organik bir kahvaltının ardından yürüyüşler yaparak güneşin doğuşunu da izleyebilirsiniz. Trekking ve yamaç paraşütü için ideal olan bölgede zamanın nasıl akıp geçtiğinin farkında bile olamayacaksınız. Yaylanın etkileyici bir faunası ve florası bulunuyor. Burada bol bol fotoğraf çektirebileceğiniz manzaralar bulunuyor. Piknik yapabilir ve bisiklet kullanabilirsiniz.

Antalya otelleri içinden düşük bütçe ile konaklayabileceğiniz kaliteli otelleri sizler için seçtik. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonunuzu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Önerilerimizin bulunduğu yerleri kısaca tanıttık. Daha fazlasını isteyenler için de Antalya Gezi Rehberi hazırladık.

Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET dünya şehirlerine ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city