AtlasGlobal uçak bileti web sitemizden satın alınabiliyor. Bütün AtlasGlobal uçak bileti fiyatları karşılaştırmalı olarak aranabiliyor. AtlasGlobal ucuz uçak bileti için TatilCity.NET.

AtlasGlobal uçak bileti

İlk ismi ile Atlas Jet olarak tanınan AtlasGlobal, önceki adıyla  2001 tarihinde kuruldu. Atlasjet Havacılık Anonim Şirketi olarak faaliyete başlayan Atlas Global’ın merkezi İstanbul’da bulunuyor. 2015’de kurumsal kimliğinde yenilenme ve değişeme giren giren AtlasJet, adını AtlasGlobal olarak değiştirdi. Kaliteli ve konforlu hizmet anlayışı ile Türk hava sahaları dışında yurt dışı uçuş ağının genişliği ile de dikkatleri üzerine çeken Atlas Global “Hayallerin üstünde bir dünya” sloganı taşıyor. Ana merkezi İstanbul Havalimanı’nda bulunan firma, zamanla Türkiye hava yolu şirketleri arasında oldukça önemli bir yer tutuyor. AtlasGlobal uçak bileti fiyatları rekabetçi olarak hazırlanıyor.

AtlasGlobal Havayolları

Kurulduğu 2001 tarihinde ‘Tarifesiz İç Hat ve Dış Hat Uçuşlarda Yolcu ve Kargo Taşımacılığı’ yapıyordu. AtlasGlobal, ilk yıllarında Öger Holding A.Ş. tarafından faaliyetlerine başladı. İlk uçuşunu 2001 tarihinde gerçekleştiren Atlas Global, kapsamlı olarak 2004 yılında uçmaya başladı.  İç ve dış hatlarda tarifeli uçuşlarına küresel kalitede konfor sunmayı hedef aldı ve havacılık sektörüne giriş yaptı. Bu dönemde adından sıklıkla bahsettirmeyi başaran AtlasGlobal uçak bileti fiyatları belirlendi ve satışa sunuldu.

AtlasGlobal ucuz uçak bileti

AtlasGlobal uçak bileti fiyatları ve dünya üzerinde uçuş sağladığı tüm ülkeler web sitemizde mevcuttur.

AtlasGlobal, 40 farklı ülkede uçuş gerçekleştiriyor

Yurt genelinde IOSA sertifikalı ilk IATA üyesi olma özelliğine sahip özel AtlasGlobal, kurulduğu yılı takiben kısa vadede uçuşlarını yüzde 80 oranında artırmayı başardı. Başlangıçta yalnızca iki uçak ile hizmet veren başlayan Atlas Global, süreç içinde filosuna 26 uçak ekledi. Günümüzde 40 farklı ülkede hizmet veriyor. AtlasGlobal yurt içi uçuşlarında sunduğu kaliteyi yurt dışı uçuşlarında da muhafaza ediyor. Asya, Rusya, BDT Bölgesi, Ortadoğu ve Avrupa’ya tarifeli uçuşlar düzenleyen hava yolu şirketi yolcularına kaliteli, ekonomik ve konforlu hizmet vermeye devam ediyor. AtlasGlobal uçak bileti almak isteyenlere fırsatlar var.

A seviyesi dahil tüm hat bakım hizmetlerini verebilecek donanıma sahip

Firma, güvenlik ve emniyet odaklı çalışıyor. Bu perspektifte müşteri memnuniyetini öncelikli tutuyor. Ünlü hava yolu şirketi aynı zamanda  profesyonel pilot ve kabin ekibi eğitimi de veriyor. Bu amaçla AFA’yı (Atlantik Uçuş Okulu)  kurdu.

ATS Team’ini devreye aldı. Maksimum uçuş güvenliğini prensip edinen AtlasGlobal 2016 yılı itibarıyla Paris, Amsterdam, Düsseldorf, Cologne, ve Bishkek şehirlerine seferlere başladı. Bu doğrultuda bünyesine kattığı uçakların; Transit ve A-check bakımları, arıza giderme ve modifikasyonları için gerekli olan JAR 145 belgesine sahiptir. AtlasGlobal, tüm teknik birimi ile kusursuz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

Uçuşlarınızda AtlasGlobal’in ‘Uçan Şefi’ ile tanışın!

EkonomiPlus ve Business Class hizmeti kapsamında koltuk seçimi, ikram, bagaj taşıma hakkı tanıyan AtlasGlobal, ek olarak, üç saat ve üzeri uçuşlarda devreye aldığı ‘Uçan Şef’ uygulamaları ile müşterilerine konforlu ve kaliteli hizmet sunmayı ihmal etmiyor. Üç saatten fazla uçuş yapanlarla ilgilenen Uçan Şef görevlileri, Türk ve dünya mutfağından enfes lezzetleri müşterilerin beğenisine sunuyor.

Ayrıca, Atlasglobal, birçok havalimanında şehir merkezine yolcularına sağladığı ‘ücretsiz’ servis hizmeti ile de müşterilerinin beğenisini topluyor. Fly&Bus  hizmeti ile yolcularını otobüs eşliğinde şehir merkezine taşıyan AtlasGlobal, bu model ile havayolu şirketleri içinde bir ilke de imza atmış oldu.

Atlas Global ucuz uçak bileti

Atlas Global ucuz uçak bileti

Yurtdışında dört yeni ülkeyi destinasyonlarına dahil etti

AtlasGlobal, yurt dışında da geliştirdiği kurumsal kimlik ile dört yeni uçuş noktasını birden satışa açması ile sükse yaptı. Küresel çapta büyüme hedefi amacıyla Amsterdam, Düsseldorf ve Köln, Asya’da ise Kırgızistan’ın başkenti Bişkek’i yeni destinasyonları arasına aldı.

AtlasGlobal, ‘4 Yıldızlı Havayolu’ ödülüne layık görüldü

Türkiye’de 2001 yılında ticari hayatına başlayan AtlasGlobal, bugün itibariyle hava yolu şirketleri içinde en güvenilir firmalardan biri olarak gösteriliyor. Bunu aldığı çeşitli ödüllerle destekleyen Atlasglobal, kısa sürede kalitesini ve yolcusuna verdiği değeri gayet başarılı bir şekilde kanıtladı. , Her geçen gün kaliteli, güvenli, ekonomik ve konforlu bir yolculuk için çalışmalarına hız veriyor. En uygun fiyatlarla AtlasGlobal uçak bileti satın almak isteyenler web sitemizi ziyaret edebilir.

Atlas Global Uçak Bileti

Atlas Global’in hızla yükselişi dünya genelinde ön plana çıktı ve akabinde kurum, yapılar tarafından ödüllendirildi. Buna göre, yolcularına sunduğu kaliteli ürün ve hizmetlerle son yıllarda dikkat topladı. AtlasGlobal uçak bileti fiyatları sistemimizde çok ucuz. Firma, Skytrax’in verdiği “4 Yıldızlı Havayolu” ödülü ile hedefini dünyanın ‘en iyi havayolu şirketi’ olarak belirledi. Bu kapsamda yatırımlarına devam ediyor. Atlasglobal, Skytrax’tan Online rezervasyon kolaylığının yanı sıra koltuk konfigürasyonu konusunda da gerekli desteği gördü.

AtlasGlobal, düzenlediği çeşitli kampanyalarla yolcularının yanında

Kurulduğu ilk günden beri tüm seferlerinde yolcularının memnuniyetini esas alan Atlas Global, düzenlediği çeşitli kampanyalarla gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında yolcularının ekonomik, konforlu ve emniyetli bir şekilde aktarılmasını sağlıyor. AtlasGlobal’in düzenlediği kampanyalarda AtlasGlobal uçak bileti çok ucuz. Bu kampanyalara göz atacak olursak;

Atlas Global uçak bileti

Atlas Global uçak bileti

Zubizu ile indirimli yurt dışı AtlasGlobal uçak bileti

Yurtdışı AtlasGlobal uçak bileti yüzde 20 oranında indirimli. Yaz ve kış sezonları ayrı olmak üzere müşteri memnuniyeti adına gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçuşlarında devamlı olarak kampanya düzenleyen AtlasGlobal ekonomik, kaliteli ve konforlu ulaşımına devam ediyor. İndirimli uçuş alternatifleri başka kampanyalarla birleştirilemez veya devredilemez. AtlasJet uçak bileti web sitemizden alınabilir.

Sezonun yaz ve kış tarifesi ile AtlasGlobal uçak bileti satışa açıldı

2019 yaz tatilinin ardından kış sezonunun yaklaşması ile beraber fırsatlarını kaçırmayın. AtlasGlobal sizin için  muhteşem bir kampanya düzenliyor. 2019 kış sezonu için şimdiden biletlerinizi alın, yurt içinde yedi, yurt dışında 18 noktaya hem uygun fiyatlarla, hem de Atlasglobal uçak bileti alın, konforu ve keyfiyle ile uçun!

AtlasGlobal uçak bileti ile Şimdi Moskova zamanı

Rusya’ya mı gitmek istediniz ama hep ertelediniz mi? Bu fırsatı kaçırmayın. Belki de bu kez Mokova zamanıdır. Yaz tatili dışında uygun fiyatlarla size muhteşem bir kış tatili sunan AtlasGlobal, ziyaretçilerini uygun fiyatlar doğrultusunda dünyanın dört bir yanındaki turizm destinasyonları ile buluşturuyor. Arayın, hemen rezervasyonunuzu yaptırın. Kampanya kurallarına göre; gidiş-dönüş biletlerde kalış süresi en fazla bir ay olmalı. Seyahatin başladığı gün iki yaşındaki bebek yolcular için yüzde 90 indirim uygulanır.

  • AtlasGlobal uçak bileti almak için bilet arama sistemimizi kullanabilirsiniz.