TatilCity.NETTatilCity.NET

Barselona Turu (3 Gece 4 Gün)

TatilCity.NET Tur paketleri ile Promosyon Barselona turu.

1. Gün / İstanbul Barselona

Gezimizin ilk günü, kalkıştan 2,5 saat önce, Istanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur rehberimiz ile buluşuyoruz. Bilet bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile yolculuğumuz başlıyor. Barselona ‘ya varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir turunda Endülüs Arenası, Montjuic Tepesi, Barselona Limanı, Kristof Kolomb Heykeli (Colon Meydanı), La Sagrada Familia Bazilikası, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi’nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), La Rambla, Port Olimpic görüleceğimiz yerlerden bazıları. Şehir gezimizin ardından otelimize transfer geceleme otelde.

2. Gün / Barselona Şehir Turu

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Girona & Colliure Gezisi’ ne katılabilir. Gezimiz sonrası günü tamamlıyoruz ve otele geçiyoruz.. Geceleme otelde.
EKSTRA GEZİ Girona & Colliure Gezisi kişi başı yetişkin : 65 Euro
0-6 Yaş Ücretsiz
7-12 Yaş : 30 Euro

3. Gün / Barselona Kültür Turu

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan A’ dan Z’ ye Barselona; Park Güell, El Born ve Gotik Mahalle Gezisi’ne katılabilir. günümüzü keyifli geziler ile tamamlayıp otelimize geçiyoruz.

Akşam ise dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenco & Gipsy Gecesi Gezisine katılabilir gecelerini renklendirebilirler. Geceleme otelimizde.

EKSTRA GEZİ A’ dan Z’ ye Barcelona; Park Güell, Pueblo Espanyol ve Barri Gotik Gezisi

Kişi Başı
Yetişkin: 65 Euro
0-6 Yaş Ücretsiz
07-12 Yaş:30 Euro

EKSTRA GEZİ Flamenco & Gipsy Gecesi

Kişi Başı
Yetişkin : 50 Euro
0-6 Yaş Ücretsiz
7-12 Yaş : 30 Euro

4. Gün / Barselona – İstanbul

Otel de alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerini tamamlıyoruz.Tur rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer için yola çıkıyoruz..

Bilet ,bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket. Varışımızın ardından havalimında gezimiz son buluyor.

Barselona’da yapılacak şeyler

Barselona’ya gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Barcelona’da Yapılacak Şeyler” bu ada hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Barselona gezi rehberi hazırladık.

tatil city