Çok ucuz fiyatlarla Zonguldak Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Zonguldak'dan Erzurum'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 30 dakikadır.

Ucuz değil çok ucuz Erzurum otelleri. Erzurum otelleri içinde şehre gidecek olanlara çok uygun oteller. Ucuz tatil fırsatları ve çok uygun fiyatlara Erzurum uçak bileti bulmak için bizi takip edin!

Erzurum Otelleri

Erzurum'da yapılacak şeyler

Erzurum'a seyahat edeceklere Erzurum gezi rehberi hazırladık. Dadaşlar şehri hakkında bir çok şeyi bulabileceğiniz rehber size ön bilgi vermeye aday.

tatil city

Erzurum ucuz uçak bileti

Zonguldak Erzurum uçak bileti al!

Sizde Zonguldak'dan Erzurum'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Zonguldak Erzurum ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Erzurum'da nerelere gidebiliriz?

Zonguldak Erzurum Uçak Bileti 300x199

Zonguldak Erzurum Uçak Bileti

Ülkemizin en önemli inanç turizmi merkezlerinden olan Erzurum, İslam dünyasının geçmişten beri değer verdiği bir yerleşimdir. Anadolu Selçuklularının nadide örneklerini topraklarından bulunduran kent, tarihsel değeri ile ayrı bir öneme sahiptir.

Yıl genelinde soğuk bir iklimin hakim olması ile beraber şehir aynı zamanda ülkemizin en önemli kayak turizmi merkezlerinden biridir.

Altı ay boyunca karlarla kaplı olan Palandöken Kayak Merkezi, bugün Türkiye'nin  en gözde tatil merkezleri arasında gösterilir. Dünyaca ünlü önemli olimpiyatlara ev sahipliği yapan Palandöken, son sisteme sahip kayak pistleri ile oldukça keyifli bir adrestir. Dik kayak pistleri ile dünyanın dört bir köşesinden yüksek oranlarda turist çeken kayak merkezi, günübirlik ziyaretler için tercih edildiği kadar büyük bir yaşam alanına sahip olması ile beraber uzun dönem içinde uygundur.

Zonguldak Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Zonguldak Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı Ulaşım

Karadeniz Bölgesinde yer alan Zonguldak'ta ilk olarak 1999 tarihinde açılan havalimanı, 2002 yılında kapatılmıştır. 2007 yılında tekrar hizmet vermeye başlayan havalimanı, şehir merkezine 8 kilometre mesafede bulunan Çaycuma'ya bağlı Hacılar Köyünde yer alıyor. 500.000 yolcu kapasitesi ile Türkiye'de dilediğiniz noktaya direkt veya aktarmalı uçuşları bulunan Zonguldak Havalimanı, bölgenin ulaşımını oldukça rahatlatıyor.

Zonguldak Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Zonguldak Havalimanından şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Şehir merkezindeki belli noktalardan hareket eden Havaş ile Zonguldak Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden ve ilçelerinden Zonguldak Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

500.000 yolcu kapasiteli Zonguldak Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında yer alan taksileri tercih ederek kısa mesafede yer alan şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Zonguldak'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Zonguldak Havalimanına gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Zonguldak Havalimanı içinden de Zonguldak Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum'da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı'ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi'ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı'nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Zonguldak Erzurum uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.