Tarifesiz uluslar arası havalimanı özelliğine sahip olan Kars Harakani Havaalanı‘nın sivil havacılık alanında uzun süreden beri hizmet verdiği bilinmektedir. Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan en büyük hava meydanı özelliği bulunmakla beraber pist yüzeyi beton kaplamadır. Senede ortalama 337 bin 36 yolcu taşıma yoğunluğuna sahip olan terminal ismini Ebu’l Hasan Harakani’den almıştır. Bölgenin önemli bir değeri olan düşünür Ebu’ Hasan Harakani havalimanındaki adı ile öne çıkmaktadır. Bölgede havalimanı ulaşımı oldukça önemlidir. Bunun bir sonucu olarak ise halkın hava ulaşımına ilgisizi fazladır. Web sitemizde ucuz Kars Harakani Havalimanı uçak bileti de aranır. Kars”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Kars Harakani Havalimanı uçak bileti

İnternet sitemiz üzerinden Iğdır Havalimanı ucuz uçak bileti de alınmaktadır. TatilCity.NET’de en uygun uçak bileti bulunuyor.

Kars Harakani Havalimanı uçak bileti

Kars Harakani Havalimanı uçak bileti

Kars ilinin havayolu ulaşımı ve buna bağlı olarak havaalanı da tıpkı karayolunda olduğu gibi önemli bir ulaşım aracı olmuştur. İstanbul, İzmir ve Ankara illerinden doğrudan bir şekilde ya da Türkiye’nin diğer illerinden İstanbul, İzmir ve Ankara aktarmalı olarak havalimanına inmek mümkündür. Kars ilinin havaalanı seyehat konforu ve ulaşım kolaylığı bakımından hem de yolculuk süresinin kısalması bakımından oldukça büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Kars Harakani Havalimanı Ulaşım

Kars Harakani Havalimanı, Kars iline 6 kilometre uzaklıkta bulunan Karacaören Köyü sınırları içerisinde konumlanmaktadır. Ulaşım da yine bo noktalar üzerinden sağlanmaktadır. Kars Harakani Havalimanı‘na ulaşım için pek ço alternatif mevcuttur. Belediye otobüsleri toplu taşıma için kullanıma uygun seçeneklerden birisidir. Belediyenin tahsis etmiş olduğu araçlarla belirli zaman dilimlerinde havalimanına ulaşmak mümkündür.

Kars Harakani Havalimanı ucuz uçak bileti

Otobüsler dışında bir diğer seçenek ise taksi hizmetidir. Terminalin dışında bekleyen taksiler günün her saatinde hizmet vermekte ve yolcuları istediği noktaya hızlı ve güvenli bir şekilde götürmektedir. Kars Harakani Havalimanı‘nda bir adet araç kiralama firması da bulunmaktadır. Buradan yolcular istedikleri türde ve fiyatta arzuladığı araçları kiralayabilir ve istedikleri noktalara rahatlıkla varabilirler.

Bazı hava yolu firmalarının sağladığı servis hizmetleri de Kars Harakani Havalimanı‘nda dikkatleri çeken ve ulaşım kolaylığı sağlayan hizmetlerdendir. Havalimanı Ardahan arası karşılıklı ulaşıma imkan veren THY ve Sunexpress Havayollarının kara ulaşım hizmeti buunmaktadır.

Ucuz Kars Harakani Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Kars Harakani Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Kars’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Kars Harakani Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Kars Harakani Havaalanı Konumu

Kars Otelleri

Kars otelleri TatilCity.NET’de. Otel fiyatlarımızı görmeden otel rezervasyonu yapmayın!

Kars’a gidecekler için bilgiler de veriyoruz. Üstelik fazlasıyla geniş kapsamı olan bir de Kars Gezi Rehberi hazırladık.

Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET yurt-içi ve yurt-dışı uçuşlarınızda en uygun fiyatlar ile uçak bileti bulur.

tatil city