Hidayet Koyu, Antalya Kaş ilçesinde bulunmaktadır. Burası caretta carettaların yumurtladığı önemli koylardandır. Kaş’ın en kaliteli, sessiz, sakin koylarındandır. Çukurbağ yarımadasında bulunan Hidayet Koyu yerli ve yabancı turistlerin en çok görmek istedikleri yerler arasındadır.

Antalya Kaş Hidayet Koyu Antalya Kaş’da Hidayet Koyu

Koyda asırlık zeytin ağaçları bulunmaktadır. Deniz masmavi olup, eşsiz manzarasıyla sizleri büyüleyecektir. Burada denizde yüzerken her an karşınıza Caretta Carettalar ve Ofrozlar çıkabilir. Yeşilin maviyle buluştuğu koyda zamanın nasıl akıp geçtiğinin farkında bile olamayacaksınız. Burada konaklayabileceğiniz tesisler, beach clublar bulunmaktadır. Arkadaşlarınızla birlikte yaz tatili kapsamında geleceğiniz Kaş’da mutlaka Hidayet Koyu’nu görmelisiniz. Burası yüzmenin ve güneşlenmenin keyfini yaşamak için ideal bir yer. Burada yeme-içme ihtiyacınızı giderebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır.

Kültürün, denizin ve şelalelerin şehri Antalya… Antalya otelleri de web sitemizde.. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Didim, Kalkan, Kaş, Alanya ve daha fazlası.. Antalya gezilecek yerler rehberi hazırladık.

Ucuz Antalya Uçak Bileti

Antalya uçak bileti fiyatlarımızı görmeden biletinizi almayın! TatilCity.NET bütün dünya şehirlerine çok ucuz ve ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city