Hidayet Koyu, Antalya Kaş ilçesinde bulunmaktadır. Burası caretta carettaların yumurtladığı önemli koylardandır. Kaş’ın en kaliteli, sessiz, sakin koylarındandır. Çukurbağ yarımadasında bulunan Hidayet Koyu yerli ve yabancı turistlerin en çok görmek istedikleri yerler arasındadır.

Antalya Kaş Hidayet Koyu Antalya Kaş’da Hidayet Koyu

Koyda asırlık zeytin ağaçları bulunmaktadır. Deniz masmavi olup, eşsiz manzarasıyla sizleri büyüleyecektir. Burada denizde yüzerken her an karşınıza Caretta Carettalar ve Ofrozlar çıkabilir. Yeşilin maviyle buluştuğu koyda zamanın nasıl akıp geçtiğinin farkında bile olamayacaksınız. Burada konaklayabileceğiniz tesisler, beach clublar bulunmaktadır. Arkadaşlarınızla birlikte yaz tatili kapsamında geleceğiniz Kaş’da mutlaka Hidayet Koyu’nu görmelisiniz. Burası yüzmenin ve güneşlenmenin keyfini yaşamak için ideal bir yer. Burada yeme-içme ihtiyacınızı giderebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır.

Antalya otelleri içinden düşük bütçe ile konaklayabileceğiniz kaliteli otelleri sizler için seçtik. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonunuzu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Önerilerimizin bulunduğu yerleri kısaca tanıttık. Daha fazlasını isteyenler için de Antalya Gezi Rehberi hazırladık.

Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET dünya şehirlerine ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city