TatilCity.NETTatilCity.NET

Floransa – Venedik Turu

  • Floransa Gezilecek Yerler
  • Venedik Şehir Turu
  • Floransa Gezilecek Yerler
  • Venedik Şehir Turu
Floransa, İtalya
5 gün
30
3,900TL
3,700TL

Çok Önemli

İstanbul Havalimanında en geç olunacak saat
07:30

3,900TL
yetişkin fiyatı

Müsaitlik yok

Kişi Sayısı Aşıldı

TatilCity.NET Tur paketleri ile Floransa Venedik turu.

1. Gün : İstanbul – Bologna – Floransa

Turumuzun ilk günü, kalkıştan 3 saat önce, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur liderimiz ile buluşuyoruz.Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının tarifeli seferi ile Bologna uçuşumuz başlıyor.. Bologna varışın ardından bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Floransa’ya geçiyoruz. Floransa’da yapılacak panoramik gezimiz esnasında göreceğimiz bazı yerler Duomo, Uffizi Sarayı, Rönesans dönemi heykelleri, Çan Kulesi, Vaftizhane, Signoria Meydanı . Panoramik gezimizin ardından otele geçiyoruz ve geceleme otelde.

2. Gün : Floransa Şehir Turu

Otelde alacağımız kahvaltının ardından günü diledğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. arzu eden misafirlerimiz tur liderimizin extra olarak düzenleyeceği Toscana Gezisine katılabilirler. Günün ardından otele dönüyoruz ve geceleme otelde.

Toscana Gezisi kişi başı yetişkin 100 Euro ,(7-12 yaş) çocuk 50 Euro

3. Gün : Floransa – Venedik Turu

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, otelden ayrılıyoruz ve özel otobüslerle yaklaşık 280 km mesafedeki Venedik’e doğru hareket ediyoruz. Yolculuk sonunda Venedik’te yapılacak panoramik şehir gezisinde göreceğimiz yerlerden bazıları; San Marco Meydanı, Bazilikası, Dükler Sarayı, Saat Kulesi, İşkence Köprüsü, tarihi Campanille Çan Kulesi.

Minimum 6 kişi katılım şartı ile düzenlenecek olan ekstra Gondol Gezisi ise günü değerlendirebilirsiniz.
Gezilerimizden sonra otele varış ve geceleme otelde.

Gondol Gezisi kişi başı 25 Euro

4. Gün : Venedik Turu

Otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Milano gezisi ne katılabilirler.
Yoğun geçen günün ardından otele dönüyor ve geceleme otelimizde.

Milano Gezisi kişi başı yetişkin 90 Euro , (7-12 yaş) çocuk 45 Euro

Verona ve Garda Gölü Gezisi kişi başı yetişkin 75 Euro , çocuk (7-12 yaş) 40 Euro

5. Gün : Venedik – İstanbul

Güne otelimizde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek olan Verona,Garda Gölü Gezisi ne katılabilirler.
Gezimizin ardından tur liderinin belirleyeceği saatte Venedik Havalimanı’na doğru yola çıkıyoruz. Bilet ve gümrük , pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz başlıyor.varışla birlikte gezimiz sona eriyor.

Floransa’da yapılacak şeyler

Floransa’ya gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Floransa’da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Floransa gezi rehberi hazırladık.

tatil city