TatilCity.NETTatilCity.NET
Şifremi unuttum?

Kos Adası Turu

TatilCity.NET Tur paketleri ile Yunanistan’da Kos Adası turu.

1. Gün / Bodrum – Kos Adası

Feribot kalkış saatinden en az 45 dakika önce Bodrum Kalesi’nin yanındaki limanda check-in işlemlerini yaptıktan sonra Kos Limanı’na hareket. Yaklaşık 1 saatlik deniz yolculuğunun ardından adaya varış. Ada da zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz merkez çarşıda gezebilir, Hipokrat Ağacı’nı görebilir ya da Kefalos Plajı’nda denizin keyfini çıkartabilirsiniz. Günün ardından geceleme otelde.

2. Gün / Kos Adası

Otelde alacağınız kahvaltı güne başlayabilir ve adanın keyfini çıkarabilirsiniz. Dilerseniz, Kos’un muhteşem denizinde serinleyip güneşlenebilir ya da Kos’un inanılmaz manzaralarının tadını çıkarmak için bisiklet kiralayıp gezebilirsiniz. Akşam yemeği için de Yunan müziği alternatifli tavernalara gidebilir yöresel lezzetlerin yanı sıra deniz ürünlerden tadabilirsiniz.bakabilirsiniz.

3. Gün / Kos Adası – Bodrum

Otelde alacağınız kahvaltı sonrası, feribotunuzun kalkış saatinden 45 dk önce limanda bulunacak şekilde zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirebilir, denizde ve sahilde ki kafelerde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Feribotunuzun kalkış saatine göre Kos Limanı’ndan Bodrum Limanı’na hareket ve yaklaşık 1 saatlik deniz yolculuğunun ardından Bodrum’a varış.

Başka bir yolculukta görüşmek dileğiyle!..

Kos Adası’nda yapılacak şeyler

Kos Adası’na gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Kos Adası’nda Yapılacak Şeyler” bu ada hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Kos Adası gezi rehberi hazırladık.

tatil city