TatilCity.NETTatilCity.NET
Şifremi unuttum?

Lizbon Turu (3 Gece 4 Gün)

TatilCity.NET Tur paketleri ile promosyon Lizbon turu.

1. Gün / İstanbul – Lizbon

Gezimize kalkıştan üç saat önce,İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur rehberimiz ile buluşarak başlıyoruz. Pasaport,bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları ile varış noktamız Lizbona hareket.
Varışımızın ardından bizi bekleyen özel aracımız ile yapacağımız panoramik şehir turu esnasında göreceğimiz yerler:

VII. Eduardo Parkı, Marques da Pombal Meydanı, Liberdade Caddesi, Restauradores Meydanı, Rossio Tren İstasyonu, Rossio Meydanı, tarihi Santa Justa Asansörü, Ticaret Meydanı, Augusta Caddesi, Tejo Nehri ve Figueira Meydanı Panoramik şehir turunun ardından otele transfer ve geceleme otelimizde.

2. Gün / Lizbon Şehir Turu

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz günlerini ekstra olarak düzenlenecek olan A’dan Z’ye Lizbon Gezisi’ne katılarak değerlendirebilirler.

Gezi sonrası otele transfer.

Akşam ise dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Fado Gecesi Gezisi‘ne katılabilirler.
Gezi sonrası otele transfer ve geceleme otelimizde.

Fado Gecesi Gezisi kişi başı
0-6 Yaş Ücretsiz
07-12 Yaş : 30 Euro

A’dan Z’ye Lizbon Gezisi
kişi başı 60 Euro olup çocuk İndirimi yoktur

3. Gün / Lizbon Kültür Turu

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirler günlerini rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Porto Gezisi’ne katılarak geçirebilirler. Gezimiz sonrası otele dönüş ve geceleme otelde.

Porto Gezisi kişi başı
Yetişkin 80 Euro
0-6 Yaş Ücretsiz
7-12 Yaş : 50 Euro

4. Gün / Lizbon – İstanbul

Turumuzun son gününde, uçuş ssatine göre,serbest zamanımızı değerlendirmek amacıyla dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Cabo da Roca & Cascais Gezisi’ne katılabilirler ya da lizbon sokaklarında dolaşabilir yerel lezzetlerden tadabilirler.

Gezinin ardından havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerini tamamlayarak Türk Hava Yolları ile ile İstanbul’a hareket Varışımızla birlikte turumuz sona eriyor.

Cabo da Roca Burnu ve Cascais Gezisi kişi başı 40 Euro

Lizbon’da yapılacak şeyler

Lizbon’a gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Lizbon’da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Lizbon Gezi Rehberi hazırladık.

tatil city